Webinar Mõistusest Südamesse

Kuidas lahti lasta mõistuse kontrollist ja valida südame juhatus ja miks valida südame juhatus – sellest me sellel webinaril räägimegi ja näitame uut võimalikkust elada oma elu kerguses.

Webinari kestvus: 1h 15 min

33,00 

Kirjeldus

WEBINAR – MÕISTUSEST SÜDAMESSE

WEBINARIL KUULED:
* Kuidas tulla südametasandile?
* Saad kindlasti teada, kas sa oled kogenud avatud südant ja kui palju?
* Kuuled, missugused tegevused panevaid meil enda südant sulgema ja missugused tegevused aitavad seda avada.
* Missugune elu on südametasandil nii paarisuhtes kui elul üldse.
* Kuidas lahendada olukord kui partner on oma südame sulgenud? Mida siis teha või mitte teha?
ja palju muud

WEBINARI TUTVUSTUS

Elades mõistuse järgi tundub teekond justnagu illusoorselt selgena, kuid enesetunne, sellel teekonnal on raske ning pidevalt on vaja leida motivatsiooni ja pingutust tulemuse nimel. Seatud eesmärgi ja tulemuse saavutades tunned end korraks rõõmsana, siis aga võtab teatepulga üle rahulolematus. Võibolla isegi kritiseerid ennast ja leiad vigu, mida oleks pidanud paremini tegema ning võrdled end kas iseenda varasema versiooni, varasemate tulemuste või teistega…tekitades iseendas veelgi sügavamat rahuolematust. Kõlab tuttavalt?

Veelgi sügavam “jäneseauk” on see kui oleme kompassitud ja ei tea täpselt, mida tegelikult elult tahame, siis elame lõputus teadmatuses ja segaduses.

Selge on see, et Meie süda sulgub kui elame pinges, kontrollivajaduses ja hirmudes ja mentaalsetes plaanides. Kuid elu mõte on kogeda elu kogu südamega, kogu hingega, tunda rõõmu igast hetkest, nautida, avastada ja kogeda.

Kuidas lahti lasta mõistuse kontrollist ja valida südame juhatus ja miks valida südame juhatus – sellest me sellel webinaril räägimegi ja näitame uut võimalikkust elada oma elu kerguses.

Koolitajad:
⚜️  Kristel ja  Raivo Juhanson – teadlikkuse teejuhid, sisemise väe ja potentsiaali aktiveerijad, paarisuhte nõustajad, FB-s leht SuhteRuum.

Link webinari vaatamiseks saabub, peale makse tegemist, tellimuse kinnituses sisestatud emailile.