Meeste Väelaager

MEESTE VÄELAAGER / TALV 2023
AEG: 20.01 – 22.01.2023 (algab reedel kl 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl 15.00).
KOHT: Kalaranna puhkemaja, Lääne-Virumaa (www.kalarand.ee)

350,00 700,00 

Kirjeldus

Aeg on meestena jälle kokku tulla, et üks äge ja väekas nädalavahetus üheskoos veeta, sügavalt hingata ja igapäeva toimetustest välja astuda.

💎 “See on mõnus koosloomine teiste ägedate meestega, et õppida üksteist paremini tundma. Meheks kasvamine saab alguse teiste meestega koosolles.”

Kas teadsid, et enamus “jamasid” meestel saavad alguse sellest, et elus ei ole sõpru või sarnaseid mehi kellega vennalikult koos aega veeta ja teha seda alko ning mõnuainete vabalt? Kellega avatult rääkida ka sügavamatel teemadel, mis tahavad väljendamist. Kuulata teiste meeste kogemusi ning lugusid. Olla meestega koos kus ei pea midagi tõestama, võistlema, parem olema või ebapiisavust tundma. Siin saad olla SINA ISE, erinevaid rolle ja maske kandmata. Pideva tõestamise ja pingutamise asemel saad hoopis valida mõnusalt lõõgastuda ning lõdvestuda. Koht kus saad lõpuks puhata ka argipäeva möllust ning täielikult võtta aja ISEENDALE.


👉
 Mis me sellel nädalavahetusel teeme?

Sa ei pea siin mitte midagi tegema ja samas võid teha kõike. VABA VALIK. Teeme erinevaid väestavaid praktikaid, et tulla sisemisse rahusse ning tasakaalu. Hingame sügavalt läbi juhendatud hingamisrännaku. Istume ringis ja jagame oma sügavamaid kogemusi ning taipamisi. Käime saunas lõõgastumas ja soovi korral meres karastamas. Sööme maitsvat väekat taimetoitu, et oma keha toetada. Loome muusikat, laulame, tantsime ürgselt ja TÄHISTAME ELU.
Teeme nalja ja naerame kogu südamest. Naudime lihtsalt üheskoos olemist ja meeste omavahelisi jutte. Sõbruneme ja tunneme venna tunnet. Paastume oma nutitelefonidest ja võtame digivaba aja. Siin on sul vaba võimalus ka iseendaga olemiseks. Kindlasti saad siin tuttavaks mõne uue ägeda mehega, kellest võib saada sinu uus parim sõber.

💎 “Sinu ellu tulevad positiivsed muutused siis kui teed teistsuguseid valikuid kui varem”.

👉 REGISTREERIMINE:
Privaatne grupp võtab seekord vastu 15 osalejat. Sündmus toimub kui GRUPP SAAB TÄIS.
Kui tunned tõmmet, siis anna teada enda tulekust registreerimisega hiljemalt 15. jaanuariks 2023 e-posti teel: info@raivojuhanson.ee
 
🪙 OSALUSTASU: 750€
“KOOS SÕBRAGA”  1300€

Kui oled otsustanud tulla, siis registreeri ennast ning tasu ettemaks 350€. Kahekesi koos sõbraga tulles ettemaks 700€.
Ettemaks kinnitab su tulekut ja on tagastamatu kui sa mingisugusel põhjusel tulla ei saa. Ülejäänud osa saad tasuda kohapeal sularahas.

 
P.S! Kui soovid kogusummale koolituse arvet, siis saada oma ettevõtte andmed.
HIND SISALDAB:
– mugavat majutust kahel ööl ja kolmel päeval;
– maitsvat ja väekat taimetoitu 6-korral;
– saunarituaali kahel õhtul;

Küsimused: info@raivojuhanson.ee

⚜️ Sündmust loob Raivo Juhanson – meeste väelaagrite korraldaja, teadlikkuse koolitaja, enesearengu nõustaja, Facebooki leht ELUVÄGI.
Rohkem infot: www.raivojuhanson.ee

Lisainfo

Sündmus

Ettemaks, osaline ettemaks, Sõbraga koos